Як вибрати системний блок? Вибір системного блоку в два етапи.
1) Визначення цілей
Вибір системного блоку задача не з простих. Для того щоб зробити...
Як вибрати системний блок? Вибір системного блоку в два етапи.
1) Визначення цілей
Вибір системного блоку задача не з простих. Для того щоб зробити правильний вибір Вам потрібно визначитись для яких цілей він Вам потрібний. Для роботи (ресурсоємних програм)? Навчання? Ігор?
Знаючи що Ви хочете, Ви зможете швидко звузити вибір і знайти ідеальний системний блок.
2) Бюджетний чи ігровий? Вибір технічної складової.
Відеокарта, процесор, оперативна пам'ять. Ці характеристики є основними, так як вони впливають на продуктивність комп'ютера. Тому краще вибирати комп'ютер з максимально доступними характеристиками і невеликим запасом, так як модельний ряд техніки швидко оновлюється.
Бюджетний комп'ютер.
Цей вид комп'ютера поєднує в собі помірно низьку ціну з достатньою продуктивністю для перегляду мультимедійного контенту, рішення оптимальних офісних завдань та ігор з малими системними вимогами. Зазвичай такі системні обладнані бюджетними процесорами AMD на 2 ядра. Частота процесора коливається від 1,5 до 2,5 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті від 2048 Мб до 4096 Мб. Жорсткий диск від 320 до 750 Гб. Відеокарта переважно інтегрована, від виробника AMD або Intel.
Ігровий комп'ютер або графічна станція.
Ігровий комп'ютер повинен бути потужним, оскільки системні вимоги сучасних ігор є досить великими. Важливою характеристикою є продуктивна відеокарта. Кращим виробником відеокарт вважають Nvidia, однак AMD ні на крок не відстає від конкурентів. Наприклад, можна взяти графічну карту NVIDIA GeForce GTX 780M, або GeForce GTX 980 в 4 Гб відеопам'яті. Не менш важливими характеристиками є процесор і оперативна пам'ять. Для нових ігор 2015р оптимальним об’ємом RAM є 16384 Мб (16 Гб). Процесори Intel Core i7 є топовими і найбільш продуктивними. Жорсткий диск може бути SSD, HDD або гібридним HDD + SDD з об'ємом пам'яті від 750 Гб до 2 Тб.