Подарунки від Samsung! | 2016-10-05

Подарунки від Samsung!

Samsung повідомляє про проведення нової акції для покупців телевізорів Samsung Smart TV!Інтернет-магазин ШОК долучився нової акції для покупців телевізорів Samsung Smart TV 2015 і 2016 років випуску під назвою «WOW! Pack ». В період з 1 жовтня по 31 грудня 2016 року покупці «розумних» телевізорів Samsung Smart TV в інтернет- магазині ШОК гарантовано отримають до 6 місяців доступу до перегляду художніх фільмів, тематичних каналів, розважальних програм, а також спортивного контенту. Акція проводиться на всій території України, при цьому умови акції діють для офіційно імпортованих телевізорів.

 

 
Купуючи Samsung Smart TV, кожен покупець отримає в подарунок:

• 6 місяців доступу до 17 інтерактивним каналах MEGOGO, 11 з яких - в HD-якості. Канали MEGOGO представлені по тематиках так, щоб користувач міг вибрати фільм за настроєм. Якщо йому хочеться похвилюватися - [M] ЖАХИ HD; поспостерігати за перестрілками, гонитвою, бійками - [M] БОЙОВИК HD. При бажанні посміятися - [M] КОМЕДИЯ HD; співпереживати героям, зануритися в любовний роман або сімейні халепи - [M] РОМАНТИКА HD і [M] ДРАМА HD; подивитися серіал - [M] серіал UA. Дітям сподобається [M] ДИТЯЧИЙ HD, [M] ТЕРЕМОК або [M] мультсеріал HD. Для зручності в сервісі запропоновані інтерактивні функції: вибір іншого фільму з програмної сітки, пауза або перемотування контенту.
• 6 місяців доступу до телеканалів Футбол 1 / Футбол 2 і їх HD-версіями - тільки на OLL.TV! Ще 80 популярних телеканалів для сімейного перегляду, серед яких Україна, НЛО ТБ, Новий канал, Travel Channel, Food Network і багато інших. Для дітей - канали Піксель і Плюс Плюс, для чоловіків - кінозал «Top Gear», Перший автомобільний канал і Трофей HD. На OLL.TV глядачам доступні Радіо, Телепрограма, функції TV-запис і TV-пауза каналів.
• 3 місяці доступу до 4 преміальних канали фільмів з хітами голлівудської і європейської кіноіндустрії, а також доступ до 4 захоплюючих каналыв з пізнавальним і документальним контентом від Divan.TV. Пакет «Divan TV. Преміум » включає спортивний канал з прямими трансляціями матчів NBA та інших видів спорту, канал Comedy і Nature / History в HD-якості, а також функцію запису ефіру на 7 днів.

Активувати доступ до контенту можна з 1 жовтня по 31 грудня 2016 року включно. Ознайомитися з детальними правилами акції «WOW! Pack », а також дізнатися місця продажу акційної продукції можна на сайті: www.samsung.com/ua/content-promo.