Доставка замовлень.

Доставка замовлень з інтернет-магазину shok.com.ua здійснюється в міста й населені пункти України перевізниками Нова Пошта, Міст-Експрес та власною службою логістики.
Відправка товару замовнику виконується протягом 1-2 діб з моменту узгодження усіх деталей покупки між покупцем та працівником служби обробки інтернет-замовлень.
Термін та вартість доставки залежить від обраного варіанту транспортування замовлення до замовника. Інтернет – магазин shok.com.ua пропонує своїм клієнтам різні варіанти доставки замовлень:

 Самовивіз з роздрібних точок продажу – БЕЗКОШТОВНО!

Для міст: Червоноград та Сокаль можлива безкоштовна доставка замовлень в магазини роздрібних торгових мереж Шок та Крез. Транспортування товарів в цьому випадку виконується власною службою логістики згідно робочого графіку.  Термін доставки товару в роздрібну точку – до 14 діб. Про прибуття замовлення в місце призначення покупець буде проінформований працівником інтернет-магазину. Адреси роздрібних магазинів ШОК та КРЕЗ

Доставка замовлення у відділення Нової Пошти, або Міст - Експресу у Вашому місті.

Ми пропонуємо доставити ваше замовлення в будь-яке місто України, в будь-яке зручне для Вас відділення компаній Нова Пошта та Міст - Експрес. Адреси відділень Нової Пошти у Вашому місті можна дізнатися на сайті компанії перевізника "Нова Пошта" . Термін доставки - до 4 діб з моменту відправки, для багатьох населених пунктів доставка виконується протягом 1-2 діб. Ми співпрацюємо лише з тими спеціалізованими службами доставки, які повністю страхують вантаж і компенсують можливі пошкодження, завдані при перевезенні. Тому вартість доставки розраховується згідно фактичної ваги, габаритних розмірів запакованого товару, та включає в себе вартість страхування від пошкоджень при транспортуванні. Для багатьох малогабаритних товарів вартість доставки не перевищує  50 грн. Сума до оплати за доставку буде вказана в замовленні при виборі відповідного способу доставки.

 Доставка замовлення за вказаною адресою у Вашому місті.

Завдяки співпраці з компаніями перевізниками, наш інтернет-магазин пропонує доставку замовлень безпосередньо за адресою Вашого проживання. Ця послуга можлива в усіх містах, де присутні відділення компаній перевізників "Нова Пошта" та "Міст - Експрес". Термін доставки - до 5 діб з моменту відправки, для багатьох населених пунктів доставка виконується протягом 2-4 діб. Ми співпрацюємо лише з тими спеціалізованими службами доставки, які повністю страхують вантаж і компенсують можливі пошкодження, завдані при перевезенні. Тому вартість доставки розраховується згідно фактичної ваги, габаритних розмірів запакованого товару, та включає в себе вартість страхування від пошкоджень при транспортуванні. Сума до оплати за доставку буде вказана в замовленні при виборі відповідного способу доставки.

  Зверніть увагу:

Служба доставки не здійснює підключення і установку побутової техніки.
Замовлення відправляється на протязі 1-2-х днів з моменту оформлення, не враховуючи вихідні та святкові дні.

Доставка займає 2-6 робочих дні, в залежності від міста призначення.
Адресна доставка кур’єрською службою Нова Пошта виконується «до під’їзду», підйом великогабаритної техніки сходинковими маршами в багатоповерхових будинках можливий лише за окремою домовленістю з службою доставки.