Шок
 

Про нас

 

Свій шлях мережа "Шок/Крез" почала ще у далекому 1992 році. На сьогодні вона представлена салонами техніки "Крез" у Червонограді та Сокалі.

Крім роздрібних магазинів здійснити покупку можна в інтернет-магазині http://shok.com.ua/. Торгові площі обмежують вибір стінами, в інтернеті – вибір практично необмежений. Якщо ж Ви не знайшли бажаного товару у нас на сайті – пишіть і ми розшукаємо його для Вас або запропонуємо рівноцінну заміну.

Ми не будемо хвалитись, що ми є лідером ринку, але у нас Ви знайдете вагомі переваги, важливі при покупці побутової, аудіо-, відео- та комп'ютерної техніки.

  • Широкий асортимент техніки відомих та перевірених часом виробників: Samsung, Indesit, Zelmer, Philips, Acer, Sony, Tefal, Gorenje, Rowenta, Moulinex, Ardo, Ariston, Атлант, Nord, Brita, Rondell, Thomson, Vitec, Whirlpool, Zanussi.
  • Доступність цін, що забезпечується вигідними умовами поставки, грамотно побудованою логістикою та оптимальними витратами на діяльність підприємства (оптимальний штат працівників, точкова маркетингова діяльність та економний стиль облаштування торгових точок - все це дозволяє підтримувати конкурентні ціни на товар в усіх групах).
  • Грамотний персонал, який допоможе вибрати техніку відповідно до Ваших потреб. Наші менеджери та продавці регулярно відвідують навчання, тренінги та конференції, де дізнаються про новинки техніки, вчаться краще розуміти Вас, наших покупців, та багато-багато іншого.
  • Додаткові сервіси: доставка, підключення та встановлення, діагностика та чистка техніки.
  • Дисконтна програма, як дозволить економити на покупці товару Вам і вашим рідним та близьким.
  • Спеціальні пропозиції зі зниженими цінами, розпродажі та подарункові акції - усе це допоможе не тільки зекономити при покупці техніки, а створить радісний настрій та почуття азарту.

 

Про наші новини та акції, спецпропозиції, знижки, спецціни, анонси подій та заходів читайте у соцмережах.

Ми завжди на зв’язку: пишіть та телефонуйте!