Про нас


Свій шлях магазин “ШОК” розпочав ще далекого 2008 року. Саме тоді вперше було відкрито перший магазин “ШОК” у місті Львів.

Це був новий формат магазину з широким асортиментом товарів та максимально низькими “Шокуючими” цінами.

Ексклюзивні бренди

У 2018 році ми серед перших завезли в Україну такі бренди як Blitzwolf, Saego, Verto, SmartHD. Місія компанії – постійний рух уперед. З кожним роком ми ставимо перед собою нові завдання та працюємо на максимальний результат.

Онлайн – стратегічний напрям

Також ми позначили свої завдання на найближчі два роки — повністю перебудуватися на онлайн сектор, отримувати більше замовлень, і скоротити час доїзду до однієї доби. А Києвом організувати доставку за 3 години. І ось у 2020 році ми досягли цього – зробили ребрендинг інтернет магазину, щоб вдихнути в нього нові віяння моди на ринку.

Отримання замовлення за добу модного віяння на ринку.

Політика нашого магазину завжди будувалася на скороченні дистанції між Клієнтом і тим продуктом, який найбільше задовольнить його потреби. Для створення найкращої можливості зробити правильний та усвідомлений вибір ми докладаємо максимум зусиль. Ця робота починається з онлайн, де ми працюємо над інформативним та якісним контентом як на сайті, так і в наших соц.мережах; Саме тому ми прийняли рішення перевести наш основний склад до м.Київ щоб прискорити час доставки наших товарів. Тепер уже через 24 години ви можете отримати товари з нашого інтернет-магазину у себе в місті. Більшість обласних центрів України.

Відправлення товару щодня

Сьогодні ми відправляємо сім днів на тиждень і продовжуємо свій розвиток разом з вами!


Ретельно підібраний асортимент

Ми не з тих, кому однаково, ніж торгувати: наш асортимент формується з особливою увагою та ретельністю. Ми знаємо практично все про ті продукти, які ми продаємо. А якщо щось раптом залишилося поза полем нашого зору, то ми дуже швидко знайдемо відповідь на будь-яке запитання – як тільки воно виникне у вас!

Відмінний сервіс, доступні ціни

Вибираючи “ШОК”, ви насамперед отримуєте відмінний сервіс та доступні ціни. Ми цінуємо кожного з наших покупців, пишаємось великою кількістю позитивних відгуків.

КОРЗИНА

close